Ihotels Yercaud
11.782666, 78.215525
$$$$|Προβολή στο χάρτηYercaud,
Ινδία|
50 φωτογραφίες
47€
50 φωτογραφίες
50 φωτογραφίες
50 φωτογραφίες
50 φωτογραφίες
50 φωτογραφίες
Ihotels Yercaud
$$$$
Περιγραφή
Τοποθετημένο στην πόλη Yercaud, το Ihotels Yercaud προσφέρει 24ωρη ασφάλεια και ανταλλακτήριο συναλλάγματος. Yercaud Lake & Boat House και Πάρκο Anna απέχουν 17 λεπτά και 11 λεπτά με τα πόδια αντίστοιχα.
Δωμάτια
Το ξενοδοχείο παρέχει 16 δωμάτια με μπαλκόνι, παροχές τσάι/καφέ και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια. Κάθε δωμάτιο διαθέτει ιδιωτικό μπάνιο.
Φάτε και πιείτε
Οι κάτοικοι μπορούν να απολαύσουν πρωινό στο εστιατόριο.
Σημαντικές πληροφορίες
Άφιξη/Αναχώρηση
από τις 12:00-23:30
μέχρι 12:00
Ανέσεις
διατίθεται δωρεάν Ασύρματο Ίντερνετ.
Άλλες πληροφορίες
Πρωϊνό
Το ξενοδοχείο παρέχει πλήρες πρωινό στην τιμή των Rs. 200 ανά άτομο την ημέρα.
Κατοικίδια
Τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.
Κτίριο
Αριθμός δωματίων:16
Ημερολόγιο τιμών
Δείτε τα δωμάτια και τις τιμές για τις ημερομηνίες σας τώρα!
Βασικές πληροφορίες για το Ihotels Yercaud
| 💵 Χαμηλότερη τιμή | 47 € |
| 📏 Απόσταση από το κέντρο | 1.2 χλμ. |
| ✈️ Απόσταση από το αεροδρόμιο | 66.0 χλμ. |
| 🧳 Πλησιέστερο αεροδρόμιο | Σάλεμ Αεροδρόμιο, SXV |
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Η διεύθυνση αντιγράφηκε
62/5, Hotel Vvgrand ,Pet Port , Pogado Point Road Behind Anna Park,
Yercaud,
Ινδία,
636601
,Tamil Nadu
Προβολή χάρτη
62/5, Hotel Vvgrand ,Pet Port , Pogado Point Road Behind Anna Park,
Yercaud,
Ινδία,
636601
,Tamil Nadu
- Αξιοθέατα της πόλης
- Εστιατόρια
- Ξενοδοχεία στη γύρω περιοχή
Σημείο ενδιαφέροντος
Yercaud Lake & Boat House
1.4
χλμ.
Πάρκο
το Πάρκο Anna
870 μ.
Εκκλησία
Holy Trinity Church
1.1
χλμ.
Εκκλησία
Sacred Heart Church
1.1
χλμ.
Κέντρο σπα
Bliss Spa
1.4
χλμ.
Κήπος
Yercaud Rose Garden
1.8
χλμ.
Φάρμα
Silk Farm
1.1
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Cauvery Peak
1.1
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Lady's Seat
2.3
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Big Lake
1.6
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Gents Seat
2.0
χλμ.
Πάρκο
το Πάρκο Ελαφιών
1.5
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Grange TreeTop Adventure
800 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
TreeTop Adventure Park
800 μ.
Καταρράκτης
οι Καταρράκτες Kiliyur
2.1
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Botanical Garden
1.9
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Children's Seat
1.9
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Poppy Hills
970 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Sri Shervarayan Temple
1.1
χλμ.
Βοτανικός κήπος
Yercaud Botanical Garden
1.1
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Bears Cave
1.8
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Retreat Church
1.1
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Lake View Park
1.2
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
The Oak Trails
1.4
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Yercaud Lake
1.7
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Yercaud
2.0
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Sankagiri Fort
2.0
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Pagoda Point
3.1
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Salem view
2.3
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Sri Raja Rajeswari Temple
2.8
χλμ.
Εστιατόριο
Beans N Brews
740 μ.
Εστιατόριο
Green Park Restaurant
690 μ.
Εστιατόριο
Sri Saravana Bhavan Elite
1.0
χλμ.
Εστιατόριο
Karuppaiya Chettinadu Restaurant
890 μ.
Εστιατόριο
Cake Central
980 μ.
Σχόλια για το Ihotels Yercaud
Μείνατε εκεί;
Μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας.
Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το Ihotels Yercaud
Υπάρχουν αξιοθέατα δίπλα σε τo Ihotels Yercaud;
Τα πιο δημοφιλή και κοντινά σε τo Ihotels Yercaud αξιοθέατα περιλαμβάνουν Big Lake και Yercaud Lake & Boat House που βρίσκονται σε απόσταση 20 και 17 λεπτών με τα πόδια.
Ποιο είναι το πιο κοντινό σε τo ξενοδοχείο Ihotels Yercaud αεροδρόμιο;
Τo ξενοδοχείο Ihotels Yercaud βρίσκεται σε απόσταση περίπου 70 χλμ., δηλαδή 48 λεπτών από το αεροδρόμιο Σάλεμ.
Τo Ihotels Yercaud παρέχει πούλμαν από/προς το αεροδρόμιο;
Το πουλμανάκι θα σας φέρει σε τo Ihotels Yercaud μέσα σε 48 λεπτά. Παρακαλείστε να ενημερώσετε το προσωπικό του ξενοδοχείου σχετικά με την αναμενόμενη ώρα της άφιξής σας.
Τι κόστος έχει ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο;
Οι τιμές δωματίων σε ξενοδοχείο ξεκινούν από 40$.
Τι τρόποι πληρωμής υπάρχουν σε τo ξενοδοχείο Ihotels Yercaud;
Οι πελάτες του τo ξενοδοχείο Ihotels Yercaud μπορούν να πληρώσουν με Visa, MasterCard και Maestro και άλλους τρόπους πληρωμής.
Τι δωμάτια υπάρχουν σε τo Ihotels Yercaud;
Τo Ihotels Yercaud διαθέτει Superior οικογενειακό δωμάτιο, Δωμάτιο deluxe με κρεβάτι queen-size και Δωμάτιο με κρεβάτι queen-size.
Ποιες ανέσεις περιλαμβάνονται στα δωμάτια του τo ξενοδοχείο Ihotels Yercaud;
Κάθε δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Ihotels Yercaud περιλαμβάνει τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια.
Τo ξενοδοχείο Ihotels Yercaud προσφέρει ειδικό μενού για παιδιά;
Στους μικρούς επισκέπτες τo ξενοδοχείο Ihotels Yercaud προσφέρει ειδικό παιδικό μενού.